reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Ferroamp
Przemysł elektroniczny |

Ferroamp podpisuje umowę produkcyjną z Kitronem

Dostawca usług EMS Kitron zawarł umowę produkcyjną ze szwedzką firmą Ferroamp. Oczekuje się, że wartość umowy osiągnie 90 mln NOK (8,5 mln EUR) w 2023 r. i 350 mln NOK (33,4 mln EUR) w okresie trzech lat.

Systemy EnergyHub firmy Ferroamp integrują energię słoneczną, magazynowanie energii i obciążenia prądem stałym w jeden system z inteligentnym sterowaniem i monitorowaniem w czasie rzeczywistym. W pierwszej połowie 2022 roku Ferroamp zwiększył sprzedaż o 60 procent i jest obecnie w fazie szybkiego wzrostu. W ubiegłym tygodniu firma nawiązała rozszerzoną współpracę produkcyjną ze szwedzkim dostawcą usług EMS NOTE.

– Ferroamp kontynuuje rozszerzanie swojej działalności poprzez współpracę ze strategicznymi partnerami. Cieszymy się, że podpisaliśmy umowę z firmą Kitron, która zajmuje wiodącą pozycję w produkcji elektroniki i może produkować duże ilości systemów EnergyHub dla naszych klientów indywidualnych – mówi Krister Werner, dyrektor generalny Ferroamp, w komunikacie prasowym.

Dzięki współpracy z Kitron, Ferroamp trzykrotnie zwiększa produkcję EnergyHub Wall 14. Produkcja dla Ferroamp będzie się odbywała w zakładzie Kitron w Polsce i ma się rozpocząć w ciągu kilku tygodni.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2