reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Cicor Przemysł elektroniczny |

Cicor podwoi swoje moce produkcyjne

Cicor Group twierdzi, że podejmuje kolejny ważny krok w realizacji swojej strategii rozwoju. Dostawca EMS twierdzi, że znacznie rozszerzy swoje moce produkcyjne w swoich zakładach w Thuan An City w Wietnamie i w ten sposób sprosta zwiększonemu popytowi.

Cicor został niedawno mianowany przez dużego producenta technologii przemysłowych w regionie DACH pierwszym strategicznym dostawcą do produkcji elektroniki , co doprowadziło do dodatkowej działalności od 2023 roku.

Aby zrealizować ten wzrost rynku, dostawca EMS zwiększa zdolności produkcyjne w swoim zakładzie w Wietnamie. Firma podaje w komunikacie prasowym, że nabywa uznany zakład produkcji elektroniki w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącej fabryki, podwajając tym samym swoją powierzchnię produkcyjną w Vietnam Singapore Industrial Park do około 14 000 metrów kwadratowych.

Jednocześnie Cicor wzmacnia zakład w Wietnamie, tworząc zespół inżynierów, który będzie ściśle współpracował z zespołem badawczo-rozwojowym w Bronschhofen w Szwajcarii, aby sprostać zapotrzebowaniu klientów na rozwój wysokiej jakości elektroniki. Zakład ma zostać oddany do użytku w 4. kwartale 2022 roku.

reklama
reklama
March 23 2023 15:49 V20.13.12-1
reklama
reklama