reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Habia Cable
Przemysł elektroniczny |

Habia Cable otwiera nowy zakład produkcyjny w Polsce

Habia Cable oficjalnie otworzyła swój nowy, specjalnie wybudowany zakład produkcyjny w Polsce.

Nowa fabryka w Doluje została zbudowana, aby sprostać rosnącemu popytowi i umożliwić firmie dalszy rozwój produkcji wiązek przewodów, która w ostatnich latach odnotowała silny wzrost.

– Od 2015 roku nasze obroty rosną średnio o 17% rocznie. W ostatnich latach obserwujemy rosnący popyt na duże projekty i wzrost zamówień od klientów z sektora obronnego, przemysłowego i przemysłu offshore. Po prostu osiągaliśmy granice tego, co byliśmy w stanie dostarczyć pod względem skali. – mówi Agnieszka Pawłowska, dyrektor zarządzająca Habia Cable Poland, w komunikacie prasowym.

Pawłowska kontynuuje, że nowa infrastruktura i przestrzeń szyta na miarę zapewnią firmie nowe możliwości – nie tylko po to, by się rozwijać i produkować więcej, ale także w celu zwiększenia swoich zapasów komponentów.

Nowy obiekt w Polsce zaoferuje firmie prawie 5000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej, w porównaniu do 2900 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej, którą Habia Cable dysponowała w poprzedniej fabryce.

Nowa fabryka znajduje się w Dołuje, niedaleko poprzedniej fabryki zlokalizowanej w okolicy Szczecina w północno-zachodniej części Polski. Przeniesienie wszystkich wydziałów nastąpi między 21 października a 1 listopada 2022 r.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama