reklama
reklama
reklama
© Cre8tek
Przemysł elektroniczny |

Cre8tek, Defour i RCP Software łączą siły

Cre8tek, Defour i RCP Software nawiązały nową, międzynarodową współpracę, która obejmuje wszystkie etapy rozwoju i produkcji produktów elektronicznych – od pomysłu produktu do masowej produkcji.

Zarówno RCP Software, jak i Defour, z fińskimi korzeniami, to firmy zajmujące się rozwojem produktów. Obie firmy mają doświadczenie w zakresie oprogramowania, elektroniki, mechaniki i produkcji pilotażowej. Wspólnie stworzyły markę noLimits.

– Możemy sprostać najbardziej złożonym wyzwaniom i zrealizować projekt poprzez nasz proces end-to-end, zabezpieczając projekt rozwojowy aż do fazy produkcji. Opracowujemy koncepcję, projektowanie, prototypowanie, testowanie, rozwój produktu, weryfikację i produkcję –mówi Turkka Laakkio, dyrektor generalny RCP Software i Petri Perälä, dyrektor generalny Defour.

Cre8tek zwiększa możliwości produkcji masowej Duński dostawca EMS Cre8tek współpracuje z obiema firmami i uzupełnia ofertę NoLimits o produkcję masową po zakończeniu procesu rozwoju.

Podobnie jak noLimits, EMS Cre8tek oferuje cały łańcuch wartości, a dyrektor generalny Cre8tek, Poul Dørup Olesen, z zadowoleniem przyjmuje nowe możliwości, jakie niesie ze sobą ta współpraca.

– Umowa o współpracy z RCP Software i Defour zwiększa nasze możliwości w zakresie rozwoju i produkcji wyrobów elektronicznych. Z naszymi połączonymi zasobami, razem jesteśmy lepiej przystosowani do podejścia do fińskich, duńskich, jak również międzynarodowych klientów z produktami o jeszcze większej złożoności i z jeszcze większymi ilościami – mówi Poul Dørup Olesen, w informacji prasowej.

Współpraca jest już nawiązana.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-2