reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Kitron
Przemysł elektroniczny |

Kitron spogląda wstecz na trzy lata działalności w Polsce

Trzy lata temu norweski dostawca usług EMS zaczął szukać nowych możliwości rozbudowy swoich mocy produkcyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ostatecznie wybór padł na Grudziądz w Polsce – i od tego czasu firma odnotowuje solidny wzrost.

W poście na blogu na stronie internetowej firmy, firma Kitron mówi, że zakład produkcyjny o powierzchni 8000 metrów kwadratowych w Polsce jest obecnie prowadzony przez zespół 200 specjalistów oraz, że stopniowo zwiększa swoją aktywność i rozszerza zdolności produkcyjne, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu.  

W ciągu trzech lat wiele się wydarzyło, jak podkreśla firma. Kitron po raz pierwszy wkopał łopatę w ziemię pod obiekt na początku lutego 2019 r. i nie trzeba było długo czekać, aby produkcja faktycznie się rozpoczęła. Maszyny rozpoczęły pracę na początku września 2019 roku, a Kitron dokonał pierwszej wysyłki z obiektu do swojego klienta Cellmax Technologies w Szwecji 18 października 2019 r.

Kitron pisze dalej w poście na blogu, że firma wciąż stara się poprawiać swoje procesy. Do tej pory firma uzyskała trzy certyfikaty ISO w polskim zakładzie; ISO 9001 (dla systemów zarządzania jakością), ISO 14001 (dla systemów zarządzania środowiskowego) i ISO 13485 (dla wyrobów medycznych).
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama