reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Incap
Przemysł elektroniczny |

Incap podpisuje umowę z estońską firmą produkującą rowery elektryczne

Dostawca EMS, firma Incap, podpisała umowę z estońskim producentem rowerów elektrycznych, firmą Ampler Bikes, na usługi produkcyjne dla urządzenia sterującego opracowanego przez Ampler.

Ampler Bikes, estońska firma założona w 2016 roku, projektuje i produkuje rowery elektryczne. Dziś firma posiada międzynarodowy zespół prawie 150 pracowników i biura sprzedaży w Berlinie, Kolonii, Tallinie, Amsterdamie i Zurychu. W sumie w Europie jest ponad 20 000 rowerów Ampler.

Ampler to firma, w której estońscy inżynierowie opracowali zaawansowany technologicznie produkt końcowy, który sprzedają i produkują w Estonii – podobnie jak w przypadku rowerów elektrycznych Ampler, sterownik również został opracowany przez estońskich inżynierów i jest montowany w fabryce Incap w Kuressaare.

– Jako klient, Ampler jest bardzo szybko rozwijającą się firmą zajmującą się rozwojem i produkcją najnowocześniejszych technologii. Dlatego to wielki zaszczyt być partnerem Ampler. Ponadto biznes zielonych technologii i lekkiej mobilności to obszary, na których Incap chce się coraz bardziej skupiać – mówi w komunikacie prasowym Greg Grace, dyrektor zarządzający Incap Electronics Estonia.
 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1