reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sygnis
Przemysł elektroniczny |

Nowe przemysłowe drukarki 3D w parku maszynowym Sygnis

Nowe maszyny od Flashforge Corporation zasiliły park maszynowy Sygnis, zwiększając możliwości produkcyjne, optymalizując workflow i usprawniając procesy wytwórcze – informuje firma.

Park maszynowy Sygnis znajduje się w Warszawie na ul. Żwirki i Wigury 101. Pomieszczenie, niegdyś nazywane kotłownią, zapewniające ciepło serce Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, dziś mieści ponad 70 maszyn pracujących dzień i noc w kilkunastu różnych technologiach wytwórczych.

W sierpniu w parku maszynowym Sygnis pojawiły się maszyny Creator 4 od Flashforge Corporation. Jak podkreśla firma, olbrzymie drukarki 3D z przestrzenią roboczą o wymiarach 400 x 350 x 500 mm to prawdziwy krok w przyszłość dla działu produkcji.

– Przede wszystkim jest nam łatwiej zarządzać procesami wytwórczymi. Praca z maszynami stała się prostsza. Zarówno ja, jako kierownik produkcji, jak i inni pracownicy, oszczędzamy mnóstwo czasu, zarządzając na raz całą produkcją przez FlashCloud – inż. Piotr Piskorski, kierownik produkcji Sygnis SA.

Dziesięć drukarek 3D Creator 4 w parku maszynowym Sygnis jest obsługiwanych przez oprogramowanie, które uspójnia i automatyzuje procesy produkcyjne. Firma wyjaśnia, że jej park maszynowy to pierwsze miejsce na świecie, które zdecydowało się na oparcie swojej produkcji o zespolony układ maszyn Creator 4.

– W naszym „laboratorium druku 3D” praca stała się nie tylko bardziej efektywna, ale również bardziej efektowna! Pracujący 24/7, realizujący projekty na zlecenie park maszynowy, to doskonałe miejsce ukazujące możliwości produkcyjne druku 3D, które już nieraz wzbudziło zachwyt naszych partnerów i klientów – Andrzej Burgs, CEO i prezes zarządu Sygnis SA.
 


reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama