reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ICAPE
PCB |

Møn Print dołącza do Grupy ICAPE

Francuski dostawca PCB, Grupa ICAPE, kontynuuje globalną ekspansję i ogłasza przejęcie Møn Print A/S, du ńskiego dostawcy PCB działającego od 1965 roku.

Møn Print tworzy historię branży PCB od ponad pięćdziesięciu lat, mając przy tym doświadczenie jako firma produkcyjna. Od 2014 roku Møn Print skoncentrowała się na obsłudze swoich 200 klientów poprzez sieć 13 fabryk, zaspokajając potrzeby jednych z największych duńskich marek z branży elektronicznej – czytamy w komunikacie.

– Jesteśmy bardzo dumni, że możemy dziś powitać tak utalentowany zespół w naszej organizacji, aby wzmocnić naszą pozycję w tym regionie. Doświadczenie Møn Print w duńskim przemyśle PCB nie ma sobie równych, to bardzo dobra wiadomość dla klientów Møn Print i ICAPE Group w Danii, że od teraz łączymy siły, ponieważ będziemy dzielić się wszystkimi usługami Grupy ICAPE z lokalnym podmiotem z branży PCB – komentuje Cyril Calvignac, dyrektor generalny Grupy ICAPE.

– Cieszymy się na integrację z tak poważną, oddaną i odnoszącą sukcesy firmą, aby z ufnością patrzeć w przyszłość. Dzięki Grupie ICAPE spodziewamy się, że będziemy jednym z wiodących dostawców PCB w Danii – dodaje Tina Perdersen, dyrektor generalny Møn Print. 

ICAPE Dania będzie nadal działać z zakładu Møn Print w Stege ze swoim tamtejszym zespołem, który zostanie wzmocniony przez lokalnych inżynierów sprzedaży Grupy ICAPE na Danię. W nadchodzących latach ICAPE Dania spodziewa się regularnego i spektakularnego wzrostu przychodów – pisze firma w komunikacie.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama