reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Ledger
Przemysł elektroniczny |

Lacroix produkuje Ledger Nano S Plus

Kilka miesięcy temu francuski dostawca EMS Lacroix zawarł umowę partnerską z zupełnie nowym klientem z sektora kryptowalut: Ledger – francuskim twórcą technologii portfeli sprzętowych dla kryptowalut.

Firma Ledger wybrała Lacroix do produkcji swojego nowego produktu we Francji. Produkcja portfeli kryptowalutowych Nano S Plus odbywa się w nowym zakładzie elektronicznym dostawcy EMS – Symbiose.

Posiadanie swoich produktów „Made in France” określane jest dla firmy Ledger jako wybór strategiczny. Składa się na to wiele ważnych czynników, takich jak bliskość geograficzna, niska emisja dwutlenku węgla i efektywność.

– Nasze partnerstwo z Lacroix przyczynia się do wzmocnienia francuskiej suwerenności technologicznej. Kiedy dwóch graczy z French Tech i French Fab decyduje się wspólnie podjąć ryzyko reindustrializacji, cała branża patrzy w przyszłość – mówi w komunikacie prasowym Mondher Ben-Hamida, wiceprezes ds. produkcji i łańcucha dostaw w Ledger.

Potencjalne ilości produkcyjne mogą się zmieniać w czasie, ale na dzień 16 czerwca wyprodukowano ponad 200 000 portfeli Nanos S Plus, a do końca 2022 roku spodziewana jest produkcja ponad 1 miliona.

– Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wspierać firmę Ledger w jej rozwoju. Udane rozpoczęcie produkcji Nanos S Plus przyniosło nowe możliwości, szczególnie w zakresie jeszcze bardziej zautomatyzowanych i zintegrowanych procesów produkcyjnych – mówi w komunikacie prasowym Erwan Joret, inżynier ds. rozwoju biznesu w firmie Lacroix.

Zerknijcie poniżej, aby zobaczyć jak produkcja Nano S Plus odbywa się w zakładzie Lacroix Symbiose.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama