reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

Omega Pilzno wybiera system TIMATE

Operator logistyczny Omega Pilzno podpisał umowę z firmą TIMATE na wdrożenie systemu do zarządzania pracownikami i procesami. Projekt wdrożeniowy rozpoczął się w lipcu.

Omega Pilzno od 30 lat obsługuje procesy logistyczne na całym świecie oferując transport drogowy i morski oraz logistykę magazynową. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników.

Zarząd firmy zdecydował się na wdrożenie systemu TIMATE, by zoptymalizować procesy w przedsiębiorstwie, jak najwydajniej zorganizować pracę zespołów i uprościć komunikację na linii biuro – lider zespołu – pracownik magazynu – czytamy w komunikacie.

– W codziennej pracy wykorzystamy przede wszystkim oferowaną przez TIMATE możliwość monitorowania w czasie rzeczywistym aktywności pracowników magazynowych. Dzięki temu będziemy mogli dokładniej przeanalizować i zoptymalizować nasze procesy oraz usprawnić pracę zespołów. Równie ważne jest dla nas uproszczenie komunikacji między różnymi grupami pracowników. Szybkie przekazywanie informacji, zadań i danych o statusie ich realizacji pozwoli nam udoskonalić proces planowania czasu pracy – mówi Albert Krawczyk, menedżer logistyki w Omega Pilzno.

Omega Pilzno to kolejna firma logistyczna, która wdraża system TIMATE.

– Trzeba pamiętać, że efektywność w tej branży jest krytyczna, a my właśnie na tym skupiamy swoją uwagę. System pozwala bardzo wnikliwie śledzić procesy, lepiej organizować pracę. Dobre zarządzanie zasobami ludzkimi i procesami to klucz do sukcesu w logistyce. Przy tym wszystkim w znaczący sposób wspieramy bezpieczeństwo pracowników – komentuje Sebastian Młodziński, CEO TIMATE.


System TIMATE to automatyczne i bezobsługowe narzędzie do kompleksowego zarządzania ludźmi i procesami w firmie. Działa za pomocą innowacyjnej karty wyposażonej w ekran e-Paper, która z jednej strony jest elektronicznym identyfikatorem pracownika, a z drugiej mierzy czas pracy i ocenia jego wykorzystanie. Klientami TIMATE są głównie przedsiębiorstwa logistyczne, produkcyjne i medyczne, zatrudniające przynajmniej kilkuset pracowników.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama