reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EV Technology Group
Przemysł elektroniczny |

EV Technology Group otworzy nowy obiekt w Silverstone

EV Technology Group podpisała umowę najmu powierzchni przemysłowej o powierzchni 90 000 stóp kwadratowych w historycznym Silverstone Park. W nowym obiekcie znajdzie się „Electric Vehicle Centre of Excellence” firmy, co pozwoli jej na zwiększenie możliwości produkcyjnych i montażowych.

Zapowiedź ta jest następstwem niedawnego ogłoszenia proponowanego przejęcia przez EV Technology Group firmy Fablink Group – brytyjskiego producenta kontraktowego – który zarządza siedmioma zakładami produkcyjnymi i montażowymi zatrudniającymi ponad 750 pracowników. Fablink prowadzi oddział „Streamline Automotive”, który obsługuje w Wielkiej Brytanii rosnące zapotrzebowanie na usługi montażu kontraktowego pojazdów, zwłaszcza w sektorze pojazdów elektrycznych.

Firma podaje w komunikacie prasowym, że nowy obiekt w Silverstone pozwoli EV Technology Group i jej spółkom zależnym na szybkie rozszerzenie możliwości produkcji i montażu pojazdów elektrycznych, wspierając swoją wizję w zakresie elektryzowania ikonicznych marek.

W związku z tym, że EV Technology Group dąży do rozszerzenia swojego portfolio marek, w nowym obiekcie znajdzie się centrum inżynierskie i firmy rozwojowe zajmujące się pojazdami elektrycznymi, a także zaplecze dla Streamline Automotive do montażu i wykańczania pojazdów.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama