reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© GPV
Przemysł elektroniczny |

GPV robi postępy w nowej fabryce urządzeń mechanicznych w Tajlandii

Producent podaje, że budowa jego nowej fabryki urządzeń mechanicznych w Tajlandii postępuje w szybkim tempie. W lipcu 2022 roku będzie zakończone wbijanie pali pod nową fabrykę urządzeń mechanicznych w Tajlandii.

Obecnie GPV podaje, że budowa hali, biura i stołówki na drugim piętrze, wydziału wysokiej precyzji, budynku gospodarczego i rampy załadunkowej postępują zgodnie z planem. Pokrycie dachem całej fabryki ma się zakończyć już za około miesiąc – we wrześniu 2022 roku.

Kiedy nowa fabryka urządzeń mechanicznych zostanie ukończona, a produkcja zostanie przeniesiona do nowych obiektów, obecne obiekty zostaną odnowione i będą wykorzystywane przez naszą fabrykę Electronics TH.

Fabryka mechaniki prądowej GPV w Tajlandii ma 7100 metrów kwadratowych, a fabryka elektroniki GPV w Tajlandii ma 15 000 metrów kwadratowych. Po zakończeniu projektu budowlanego, fabryka urządzeń mechanicznych będzie miała dostęp do 12 000 metrów kwadratowych, a fabryka elektroniki do 22 000 metrów kwadratowych.

– Mimo że, wystąpiły drobne opóźnienia, spodziewamy się, że nowa fabryka zostanie ukończona zgodnie z planem do połowy marca 2023 roku. Z niecierpliwością czekamy na przeprowadzkę do nowych obiektów i możliwość obsługi naszych klientów – mówi w komunikacie prasowym Bjørn Fiskers, dyrektor zarządzający GPV Electronics TH i Mechanics TH.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama