reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mouser Electronics
Biznes |

Mouser Electronics i Advanced Photonix zawierają umowę o globalnej dystrybucji

Advanced Photonix, oddział OSI Optoelectronics jest dostawcą produktów fotonicznych i optoelektronicznych oraz zaawansowanych systemów elektronicznych dla producentów OEM.

Na podstawie umowy zawartej z Advanced Photonix Mouser oferuje zaawansowane fotodiody i hybrydowe fotodetektory krzemowe, InGaAs P-I-N i APD, a także fotorezystory CdS.

Advanced Photonix projektuje, rozwija i produkuje zaawansowane fotodetektory, źródła promieniowania i fotorezystory, dysponując własnymi usługami w zakresie produkcji półprzewodników. Firma ma ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie optoelektroniki.

Klienci OEM firmy Advanced Photonix działają w takich branżach, jak lotnictwo i kosmonautyka, obrona, medycyna czy przemysł, które wymagają technologii o wysokiej niezawodności.


Mouser Electronics wchodzi w skład holdingu Berkshire Hathaway i jest autoryzowanym dystrybutorem półprzewodników i podzespołów elektronicznych. W globalnej witrynie internetowej firmy można znaleźć ponad 6,8 milionów produktów ponad 1200 marek producentów. Mouser ma 27 ośrodków wsparcia na całym świecie. Firma wysyła towary do ponad 650 000 klientów z ponad 223 krajów i terytoriów z centrum dystrybucyjnego o powierzchni 93 000 m kw., które znajduje się w obszarze metropolitalnym Dallas w Teksasie. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1