reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wurth
Przemysł elektroniczny |

Würth Elektronik ICS zakłada spółkę zależną we Włoszech

Nowa spółka zależna Würth Elektronik ICS Italia s.r.l. z siedzibą w San Giovanni Lupatoto niedaleko Werony zaoferuje klientom jeszcze wszechstronniejsze wsparcie lokalne – informuje firma.

Würth Elektronik ICS rozszerza działalność na kluczowym rynku we Włoszech, gdzie od wielu lat dostarcza producentom OEM rozwiązania elektroniczne i elektromechaniczne. Nowa spółka Würth Elektronik Italia s.r.l. została założona na początku listopada 2021 roku, aby przejąć obsługę operacyjną klientów we Włoszech.

– Ze względu na rosnący popyt i dużą liczbę wiodących producentów maszyn mobilnych i pojazdów użytkowych, firma zdecydowała się jeszcze bardziej rozszerzyć swoją obecność we Włoszech – pisze Würth Elektronik ICS w komunikacie.

Oprócz sprzedaży technicznej i wsparcia klienta zadania nowej spółki zależnej Würth Elektronik ICS i jej obecnie siedmiu pracowników obejmują zarządzanie produktami i inżynierię aplikacji w sektorze HMI.

Marco Jauchstetter, kierownik sprzedaży Würth Elektronik ICS Group, jest teraz również odpowiedzialny za zarządzanie nową włoską firmą. Paolo Bricola zajmuje się rozwojem biznesu w sektorze HMI, a Sabatino Scarpitto odpowiada za sprzedaż.

Jak zauważa Paolo Bricola, włoski sektor technologiczny jest jednym z najważniejszych rynków wzrostu firmy.


Würth Elektronik ICS jest dostawcą rozwiązań elektromechanicznych i elektronicznych do dystrybucji sygnałów i energii elektrycznej, funkcji kontrolnych oraz rozwiązań z zakresu wyświetlania i obsługi. Głównymi klientami spółki są producenci maszyn budowlanych i rolniczych oraz pojazdów użytkowych, ale także firmy działające np. w sektorze przemysłowym czy energii odnawialnej. Siedziba firmy znajduje się w Niedernhall-Waldzimmern w Niemczech. Filie firmy znajdują się we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Indiach.

Jako członek grupy firm Würth Elektronik, firma należy do Grupy Würth. W 2021 roku 8000 pracowników grupy firm Würth Elektronik wygenerowało sprzedaż w wysokości 1,09 mld EUR.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama