reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Noctiluca
Przemysł elektroniczny |

Noctiluca rozpoczęła dostawy dla INURU GmbH

Toruński specjalista z branży OLED 27 lipca 2022 roku rozpoczyna realizacje dostaw związków chemicznych (ang. high performance materials) do wyświetlaczy OLED dla INURU GmbH.

Noctiluca podpisała z INURU umowę ramową w ten sprawie 26 kwietnia 2022 roku. Zgodnie z ustalonymi procedurami, Noctiluca realizuje dostawy produkowanych na zlecenie materiałów dla Inuru wraz z napływającymi zamówieniami.

Rozpoczęcie realizacji umowy następuje poprzez dostawę związków w ramach pierwszego zamówienia opiewającego łącznie na kwotę 30 tys. EUR – czytamy w komunikacie.

Zarząd spółki ocenia, że realizacja umowy ma i będzie miała dalszy pozytywny wpływ na rozwój i na wyniki finansowe Noctiluca w bieżącym roku obrotowy oraz w kolejnych latach.


Noctiluca SA (New Materials) – spółka technologiczna z Torunia zajmująca się rozwojem autorskich, zaawansowanych związków chemicznych w obszarze fotoniki, które są wykorzystywane przez producentów wyświetlaczy oraz paneli OLED.

Noctiluca opracowuje i produkuje emitery OLED trzeciej i czwartej generacji, tj. wykazujące właściwości TADF (ang. Thermally Activated Delayed Fluorescence, Termicznie Aktywowana Opóźniona Fluorescencja) i hiperfluorescencję, które stanowią kluczowy element wyświetlaczy (monitory, telewizory, smartfony, urządzenia wearables czy VR). 
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2