reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mouser Electronics Biznes |

Umowa Mouser Electronics i Allegro MicroSystems

Mouser Electronics zawarł nową globalną umowę dystrybucyjną z Allegro MicroSystems, specjalistą w dziedzinie rozwiązań zasilania i czujników do sterowania ruchem i systemów energooszczędnych.

Dzięki tej umowie Mouser zaoferuje klientom szeroką gamę czujnikowych układów scalonych, sterowników, regulatorów i modułów zasilania firmy Allegro MicroSystems, do wykorzystania w zastosowaniach dla motoryzacji, przemysłu, konsumentów, energetyki i infrastruktury – czytamy w komunikacie.

Jak informuje dystrybutor, Mouser ma obecnie w sprzedaży urządzenia o wysokiej precyzji firmy Allegro MicroSystems, w tym przełączniki i zatrzaski, czujniki położenia, czujniki prądu i magnetyczne czujniki prędkości.

Mouser Electronics wchodzi w skład holdingu Berkshire Hathaway i jest autoryzowanym dystrybutorem półprzewodników i podzespołów elektronicznych. W globalnej witrynie internetowej firmy można znaleźć ponad 6,8 milionów produktów ponad 1200 marek producentów. Mouser ma 27 ośrodków wsparcia na całym świecie, firma wysyła towary do ponad 650 000 klientów z ponad 223 krajów i terytoriów z centrum dystrybucyjnego o powierzchni 93 000 m wk., które znajduje się w obszarze metropolitalnym Dallas w Teksasie. 

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-2