reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mouser Electronics
Biznes |

Mouser dystrybutorem Labforge

Firma Mouser poinformowała o zawarciu globalnej umowy dystrybucyjnej z projektującą i produkującą kamery inteligentne firmą Labforge Inc.

Na podstawie tej umowy Mouser będzie oferować klientom kamery Labforge o wysokiej rozdzielczości z rodziny Bottlenose dla robotyki, automatyki przemysłowej, internetu rzeczy (IoT) oraz monitoringu. Kamery Bottlenose, dostępne w wersjach jedno- i dwuobiektywowych to rozwiązania stosowane w robotyce, automatyce przemysłowej i monitoringu bezpieczeństwa. Wersje dwuobiektywowe są wyposażone w dwie matryce, a zarówno jedno-, jak i dwuobiektywowe wersje zawierają synchronizowane sprzętowo, trójosiowe żyroskopy, akcelerometry i magnetometry – informuje Mouser w komunikacie.

Firma Mouser Electronics, która wchodzi w skład holdingu Berkshire Hathaway, jest autoryzowanym dystrybutorem półprzewodników i podzespołów elektronicznych. W globalnej witrynie internetowej firmy można znaleźć ponad 6,8 milionów produktów ponad 1200 marek producentów. Mouser ma 27 ośrodków wsparcia na całym świecie, firma wysyła towary do ponad 650 000 klientów z ponad 223 krajów i terytoriów z centrum o powierzchni 93 tys. m kw., które znajduje się w obszarze metropolitalnym Dallas w Teksasie.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama