reklama
reklama
reklama
reklama
© Addit
Przemysł elektroniczny |

Addit zainwestuje 189 mln PLN w Węgrowie

Producent elementów z blach, m.in. obudów szaf sterowniczych czy podzespołów do laboratoryjnych urządzeń pomiarowych otrzymał decyzję o wsparciu inwestycji w Suwalskiej SSE.

Addit Sp. z o.o. z siedzibą w Węgrowie otrzymała decyzję o wsparciu na realizację nowej inwestycji mającej na celu zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego zakładu. Przedsiębiorca zadeklarował poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości ponad 189 mln PLN. Addit zamierza też zwiększyć liczbę etatów o 25, obecnie w firmie pracuje 749 pracowników.

– Przedmiotem działalności w ramach nowej inwestycji będzie szeroko rozumiana produkcja i obróbka części precyzyjnych z blach metalowych oraz produktów, modułów, systemów, aparatury i maszyn przeznaczonych i wykorzystywanych przez producentów finalnych urządzeń. Ponadto przedmiotem działalności w ramach nowej inwestycji będzie montaż oraz usługi pomocnicze, począwszy od doradztwa przy projektowaniu elementu aż do magazynowania i przechowywania towarów – czytamy w komunikacie strefy.

Addit Sp. z.o.o. to firma z kapitałem holenderskim z ponad 25-letnim doświadczeniem. Addit Sp. z o.o. jako poddostawca oferuje części z blachy, podzespoły, systemy oraz kompletne urządzenia i maszyny, zapewniając usługi projektowania, prototypowania, montażu i logistyki. Addit obsługuje klientów m.in. z takich branż, jak telekomunikacyjna, przemysłowa, półprzewodnikowa, energetyczna, medyczna, wojskowa czy lotnicza. 
 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2