reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Avnet
Biznes |

Avnet Silica poszerza dystrybucję SiTime

Dystrybutor rozszerza dotychczasową umowę z SiTime, aby udostępnić portfolio produktów pomiaru czasu opartych na MEMS dla inżynierów projektantów i nabywców z regionu EMEA.

Avnet Silica 11 lipca ogłosił podpisanie umowy dotyczącej dodania produktów i technologii SiTime do portfolio krzemowych produktów do pomiaru czasu. Umowa dystrybucyjna rozszerza wcześniejszą umowę między SiTime i Avnet obejmującą USA i Azję o region EMEA, tworząc globalną relację – informuje dystrybutor.

SiTime oferuje precyzyjne rozwiązania do pomiaru czasu oparte na MEMS, portfolio firmy obejmuje m.in. oscylatory, generatory zegarowe i rezonatory.

– Urządzenia SiTime są wysoce programowalnymi rozwiązaniami, które umożliwiają klientom wyróżnienie ich produktów poprzez uzyskanie wyższej wydajności, mniejszych rozmiarów, niższej mocy i lepszej niezawodności. Ponadto technologia firmy zapewnia wiodącą w branży dynamiczną wydajność w trudnych warunkach, w których występują silne wstrząsy, wibracje lub gwałtowne zmiany temperatury. Takie środowiska są rutynowo spotykane w zastosowaniach przemysłowych, motoryzacyjnych lub lotniczych – podkreśla Avnet Silica w komunikacie.

Jak zauważa Piyush Sevalia, wiceprezes wykonawczy ds. marketingu w SiTime, współpraca SiTime z Avnet Silica jest korzystna dla obu firm, a dzięki pozycji rynkowej Avnet Silica w Europie, firma spodziewa się poszerzyć bazę klientów w Europie.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2