reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HARTING
Przemysł elektroniczny |

HARTING otwiera zakład w Indiach

16 lat temu HARTING, rodzinna firma z Espelkamp, uruchomiła biuro sprzedaży w Chennai. Teraz otwiera w tym indyjskim mieście zakład produkcyjny o powierzchni 3000 m kw.

– Wówczas było to tylko małe biuro sprzedaży z pracownikami zajmującymi się sprzedażą i marketingiem naszych produktów. Dzisiaj produkujemy dla naszych klientów w Indiach w zakładzie o powierzchni 3000 m kw. – wspomina dyrektor generalny Philip Harting.

HARTING informuje, że po otwarciu biura sprzedaży nastąpił szybki wzrost, zwłaszcza na ważnych rynkach inżynierii mechanicznej, inżynierii systemów, energetyki i transportu. W związku z tym firma sukcesywnie rozwijała w Indiach moce produkcyjne.

Nowy zakład produkcyjny powstał w celu zaspokojenia popytu na produkty i rozwiązania HARTING w Indiach, a przy tym obiekt zlokalizowany jest blisko klientów z regionu azjatyckiego.

– Podejmując te kroki, tworzymy długoterminowe perspektywy – nie tylko dla naszej firmy w Indiach czy globalnej grupy technologicznej, ale także dla przyszłych pokoleń. Ponieważ już na etapie planowania na pierwszym miejscu postawiliśmy redukcję śladu węglowego. Nowy budynek produkcyjny spełnia wszystkie najnowsze standardy, a efektywność energetyczna jest w centrum uwag – mówi Andreas Conrad, członek zarządu HARTING.

HARTING Technology Group dostarcza technologie połączeń przemysłowych dla danych, sygnałów i zasilania. Grupa dysponuje 14 zakładami produkcyjnymi oraz oddziałami w 44 krajach. Ponadto HARTING produkuje systemy kasowe, siłowniki elektromagnetyczne do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych, urządzenia do ładowania pojazdów elektrycznych, a także sprzęt i oprogramowanie dla klientów oraz aplikacje w dziedzinie automatyki, inżynierii mechanicznej i instalacji, robotyki i inżynierii transportu. W roku obrotowym 2020/21 około 6200 pracowników wygenerowało sprzedaż w wysokości 869 mln EUR.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama