reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SunRoof
Biznes |

SunRoof wprowadził solarne dachy do Polskich Hurtowni Dachowych

SunRoof, start-up tworzący dachy solarne 2w1 i technologię do zarządzania energią, nawiązał współpracę z Polskimi Hurtowniami Dachowymi (PHD), największą siecią hurtowni dachowych w Polsce.

– Wejście do grupy Polskich Hurtowni Dachowych to wynik coraz większego zapotrzebowania rynku na dachy zintegrowane z fotowoltaiką. Dzięki doświadczeniu i rozbudowanej sieci sprzedaży PHD zagwarantujemy inwestorom łatwy dostęp do innowacyjnego produktu w każdym miejscu w Polsce – mówi Jarosław Wyrzykowski, Head of Sales SunRoof.

Od 2019 roku SunRoof dostarcza na polski rynek pokrycia dachowe, w których funkcję dachówek pełnią moduły fotowoltaiczne. Pochodzący ze Szwecji system jest rozwiązaniem wielofunkcyjnym: chroni i izoluje budynek oraz produkuje energię elektryczną.

Współpraca z Polskimi Hurtowniami Dachowymi potwierdza nasze zaangażowanie w to, aby jak najwięcej osób miało szansę stać się mniej lub bardziej samowystarczalnymi energetycznie. Dachy solarne doskonale komponują się z tradycyjnymi rozwiązaniami dachowymi, dostępnymi w hurtowniach PHD, pozwalając uzyskać atrakcyjny wygląd domu i generować darmową energię do jego ogrzewania i zasilenia wszelkich urządzeń elektrycznych – podsumowuje Jarosław Wyrzykowski.

Polskie Hurtownie Dachowe to polska grupa skupiającą największych graczy z branży dachowej, działająca od dekady i dysponująca 150 punktami sprzedaży. Piotr Kośla, prezes zarządu PHD, wierzy, że gros dostępnych w nich pokryć dachowych za chwilę będzie zintegrowanych z systemem SunRoof.

– Szybko zdałem sobie sprawę, że dach solarny to niezwykły i przyszłościowy produkt. Dzisiaj klienci poszukują takich ekologicznych, modnych, ale i ekonomicznych rozwiązań. Włączenie ich do naszej oferty było tylko kwestią czasu i cieszę się, że zdecydowaliśmy się na ten krok z SunRoof. Razem działamy od niedawna, a na koncie mamy już sukcesy w postaci pierwszych wspólnych realizacji – mówi Piotr Kośla, prezes zarządu PHD.

Obie firmy organizują też szkolenia dla dekarzy współpracujących z hurtowniami PHD, które odbywają się w Centrum Szkoleniowym SunRoof w Łodzi.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2