reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SMARTTECH
Biznes |

SMARTTECH nawiązał strategiczną współpracę ze szwajcarską firmą

SMARTTECH, polski producent skanerów 3D, nawiązał strategiczną współpracę ze szwajcarskim dostawcą profesjonalnych statywów FOBA.

Jak informuje SMARTTECH, firma poszerzając portfolio akcesoriów do skanerów 3D, poszukiwała dostawcy, który zapewni nie tylko wysoki poziom jakości i wzornictwa, ale będzie też wsparciem w zakresie oferowania precyzyjnych rozwiązań w najbardziej wymagających warunkach pracy.

– Metrologia wymaga profesjonalnych rozwiązań do pozycjonowania urządzeń pomiarowych. Dlatego nasze produkty są projektowane ze szczególną dbałością i przetestowane w terenie, aby sprostać najtrudniejszym warunkom, takim jak wibracje w warsztatach oraz fabrykach, mogące wpłynąć na jakość pomiarów – podkreśla FOBA w komunikacie.

SMARTTECH zwraca uwagę na zalety rozwiązań szwajcarskiego partnera, w tym na stabilność systemu, która jest jednym z kluczowych czynników wpływających na dokładność pomiarów dla użytkowników optycznych skanerów 3D. Statywy FOBA można w prosty sposób zamontować na wysokości nawet do 2,7 metra, a opcja pozycjonowania urządzenia pomiarowego pionowo bezpośrednio nad obiektem daje użytkownikowi nieskończenie wiele możliwości dostosowania kąta pomiarowego, co przy skanowaniu 3D światłem strukturalnym jest bardzo istotne.

– Dzięki zastosowaniu profesjonalnych rozwiązań od firmy FOBA, skanery 3D SMARTTECH stały się jeszcze łatwiejsze w użyciu i bardziej niezawodne w warunkach przemysłowych, przy zachowaniu swojej najwyższej dokładności pomiarowej – zapewnia CEO SMARTTECH, Krzysztof Gębarski.

SMARTTECH to polski producent skanerów 3D. Firma została założona w 2000 roku. Oferta firmy obejmuje pełną gamę profesjonalnych bezdotykowych urządzeń pomiarowych do różnych zastosowań oraz oprogramowania do kontroli jakości i inżynierii odwrotnej, a także drukarki 3D. SMARTTECH realizuje usługi projektowo-wdrożeniowe zaawansowanych systemów widzenia maszynowego oraz usługi pomiarów 3D na całym świecie. Do klientów należą m.in. NASA, Boeing, Lufthansa, Orlen, Żandarmeria Wojskowa, KRONES, Główny Urząd Miar a także wiele jednostek edukacyjnych.

FOBA to założona w 1939 roku szwajcarska firma z siedzibą niedaleko Zurychu, która specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji precyzyjnych rozwiązań pozycjonowania dla metrologii, fotografii i szerokiej gamy innych zastosowań. 


reklama
Załaduj więcej newsów
April 11 2024 07:39 V22.4.25-1
reklama
reklama