reklama
© Mouser Electronics
Biznes |

Mouser Electronics i Diotec Semiconductor podpisały umowę dystrybucyjną

Zgodnie z umową firma Mouser zaoferuje klientom asortyment diod, prostowników, tranzystorów polowych i regulatorów napięcia firmy Diotec Semiconductor do zastosowań komercyjnych i przemysłowych.

Mouser Electronics, Inc., autoryzowany globalny dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych, ogłosił zawarcie globalnej umowy z Diotec Semiconductor, firmą projektującą i produkującą dyskretne elementy półprzewodnikowe.

W ofercie Mousera znajdą się takie produkty, jak diody stałoprądowe SMD CL15M45/CL20M/CL40M45, tranzystory polowe MMBT7002K z kanałem typu N wzbogacanym, diody małosygnałowe BAV99x, czy ultraszybkie prostowniki EGL1x.

Firma Mouser Electronics, która wchodzi w skład holdingu Berkshire Hathaway, jest autoryzowanym dystrybutorem półprzewodników i podzespołów elektronicznych. W globalnej witrynie internetowej firmy można znaleźć ponad 6,8 milionów produktów ponad 1200 marek producentów. Mouser ma 27 ośrodków wsparcia na całym świecie, firma wysyła towary do ponad 650 000 klientów z ponad 223 krajów i terytoriów z centrum o powierzchni 93 tys. m kw., które znajduje się w obszarze metropolitalnym Dallas w Teksasie. 
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2