reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© INTEGRA
Przemysł elektroniczny |

Producent komponentów do wind wyda ponad 2 mln PLN w Suwalskiej SSE

W ubiegłym tygodniu zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wydał decyzję o wsparciu przedsiębiorcy INTEGRA Borys Wiśniewski.

Nowa inwestycja mająca na celu zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa będzie realizowana w miejscowości Czartajew w powiecie siemiatyckim. W związku z inwestycją przedsiębiorca zadeklarował poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 2 mln 134 tys. PLN oraz zatrudnienie 1 pracownika – czytamy w komunikacie Suwalskiej SSE.

INTEGRA jest obecna na europejskim rynku od 2005 roku. Dostarcza kompleksowe wyposażenie dla branży dźwigowej. W ofercie firmy znajdują się wszelkie komponenty do dźwigów, m.in.: przyciski do wind, wyświetlacze diodowe, LCD,TFT, oświetlenie LED, poręcze stalowe. INTEGRA produkuje też elementy ze stali nierdzewnej według projektu klienta m.in. panele kabinowe COP, CEP, kasety dyspozycji i wezwań, pulpity do platform, a wśród usług oferowanych przez firmę są grawerowanie, wypalanie laserem, frezowanie, nadruki na foli oraz okablowanie paneli. INTEGRA jest też dystrybutorem oświetlenia diodowego LED.

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama