reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© INTEGRA Przemysł elektroniczny |

Producent komponentów do wind wyda ponad 2 mln PLN w Suwalskiej SSE

W ubiegłym tygodniu zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wydał decyzję o wsparciu przedsiębiorcy INTEGRA Borys Wiśniewski.

Nowa inwestycja mająca na celu zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa będzie realizowana w miejscowości Czartajew w powiecie siemiatyckim. W związku z inwestycją przedsiębiorca zadeklarował poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 2 mln 134 tys. PLN oraz zatrudnienie 1 pracownika – czytamy w komunikacie Suwalskiej SSE.

INTEGRA jest obecna na europejskim rynku od 2005 roku. Dostarcza kompleksowe wyposażenie dla branży dźwigowej. W ofercie firmy znajdują się wszelkie komponenty do dźwigów, m.in.: przyciski do wind, wyświetlacze diodowe, LCD,TFT, oświetlenie LED, poręcze stalowe. INTEGRA produkuje też elementy ze stali nierdzewnej według projektu klienta m.in. panele kabinowe COP, CEP, kasety dyspozycji i wezwań, pulpity do platform, a wśród usług oferowanych przez firmę są grawerowanie, wypalanie laserem, frezowanie, nadruki na foli oraz okablowanie paneli. INTEGRA jest też dystrybutorem oświetlenia diodowego LED.

 

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-2