reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© MLP Group
Przemysł elektroniczny |

GTV zwiększa powierzchnie magazynowe w MLP Pruszków II

Międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia LED podpisał umowę na wynajęcie 32 000 m kw. powierzchni w centrum logistycznym MLP Pruszków II.

Firma GTV wynajęła w parku logistycznym MLP Pruszków II powierzchnię wynoszącą ok. 32 tys. m kw. Z tego na cele magazynowe będzie przeznaczonych ponad 30,2 tys. m kw., a przestrzenie biurowe zajmą kolejnych 1650 m kw. Budowa nowego obiektu rozpocznie się w sierpniu br., a jego przekazanie do użytkowania planowane jest w kwietniu 2023 r. W zawartej transakcji doradzała firma AXI IMMO.

Firma GTV jest międzynarodowym producentem akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. W portfolio produktowym oferowanym przez spółkę znajdują się także produkty komplementarne tj. narzędzia ręczne oraz odzież ochronna. Łącznie oferta spółki to blisko 12 000 produktów. Dziś GTV działa na 50 rynkach w Azji, Europie, Ameryce i Afryce, a swoje oddziały ma w Chorwacji, Czechach i Hiszpanii. Od 2018 r. należy również do grona najemców MLP Group i obecnie korzysta z 20,3 tys. m kw. w centrum logistycznym MLP Pruszków II.

– Konieczność rozbudowy magazynu jest związana z rozwojem sprzedaży i zapewnieniem sprawnego serwisu dla Naszych partnerów biznesowych. Zależało nam przy tym na lokalizacji po zachodniej stronie Warszawy, gdyż tutaj znajduje się nasze biuro oraz pozostałe magazyny. W regionie działamy z sukcesami od 25 lat – wyjaśnia Arkadiusz Marcyjanik, dyrektor logistyki GTV Poland SA.

MLP Pruszków II to centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama