reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Hillwood
Przemysł elektroniczny |

Heilind Electronics Europe z nowym magazynem i biurem na Śląsku

Heilind, globalny dystrybutor m.in. złączy, przekaźników i listew wynajął około 4 tys. m kw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku Hillwood Mysłowice.

Przedsiębiorstwo Heilind zajmuje się dystrybucją złączy wtykowych, przekaźników, czujników, przełączników, systemów zarządzania temperaturą i produktów do ochrony obwodów, listew zaciskowych, przewodów i kabli, akcesoriów do kabli, izolacji oraz identyfikacji produktów.

– Położenie parku Hillwood Mysłowice oferuje dogodne połączenie z głównymi drogami krajowymi oraz stanowi atrakcyjny punkt do transportu na rynki krajowe oraz zagraniczne. Wierzymy, że obiekt dostosowany do szczególnych wymagań Heilind spełni oczekiwania klienta w zakresie składowania i przechowywania elektroniki. Cieszymy się, że Cushman & Wakefield mógł uczestniczyć w niniejszej transakcji – komentuje Konrad Jacewicz, Associate, Industrial & Logistics Agency, Cushman & Wakefield, firmie doradczej, która pośredniczyła w transakcji.

Wynajęta przez Heilind Polska powierzchnia zlokalizowana jest około 2,5 km od autostrady A4 oraz 5,5 km od drogi ekspresowej S1.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama