reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

Metaversum i Tech Robotics partnerami strategicznymi

Warszawskie firmy zamierzają współpracować przy tworzeniu innowacyjnych produktów przeznaczonych na dynamicznie rozwijający się globalny rynek militarny.

W szczególności przedmiotem współpracy stron będą rozwiązania w obszarze „Robotics on the Battelfield”, robotycznych platform trenigowych, dronowych i zwiadowczo-rozpoznawczych – czytamy w komunikacie.

Zgodnie z postanowieniami umowy, Metaversum będzie odpowiedzialny za tworzenie oprogramowania na potrzeby tworzonych rozwiązań, a Tech Robotics za część inżyniersko-techniczną projektów.

Szczegółowe warunki współpracy, w odniesieniu do poszczególnych projektów, będą każdorazowo ustalane w szczegółowych umowach wykonawczych.

Tech Robotics to dynamicznie rozwijająca się polska spółka z sektora robotyki militarnej. Głównym kierunkiem działań spółki jest rozwój autonomicznych robotów na potrzeby zaawansowanych szkoleń strzeleckich oraz dla współczesnego pola walki („Robotics on the Battelfield”). Spółka rozwija roboty w dwóch liniach, to jest na strzelnice kryte oraz na poligony.

Odbiorcami robotów są polskie i zagraniczne służby mundurowe. Tech Robotics działa aktywnie nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach zagranicznych, uczestnicząc w targach, prezentacjach, oraz szkoleniach z udziałem jednostek specjalnych w Austrii, Francji oraz na Węgrzech. Spółka posiada przedstawicieli na rynku francuskim i węgierskim. Do dnia dzisiejszego Tech Robotics zdołała zrealizować już pierwsze wdrożenia poza Polską, to jest we Francji i na Węgrzech. Tech Robotics posiada Natowski NCAGE CODE o numerze 9APJH
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama