reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Arrow
Przemysł elektroniczny |

Arrow Electronics otwiera nowe centrum dystrybucji

Nowy kluczowy hub dystrybucyjny w Venlo w Holandii znacząco zwiększa możliwości logistyczne firmy – informuje Arrow Electronics.

– Centrum dystrybucji pierwotnej (PDC) firmy Arrow Electronics w Venlo w Holandii jest kluczowym ośrodkiem obsługującym wszystkich klientów branży komponentów elektronicznych Arrow w Europie. Jest to jeden z największych magazynów firmy na świecie i zastępuje istniejące obiekty w regionie, zapewniając zwiększoną pojemność dla przyszłego wzrostu – czytamy w komunikacie.

Nowe centrum ma oferować szeroki zakres rozwiązań klientom Arrow w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA), obejmujący półprzewodniki, komponenty i złącza pasywne i elektromechaniczne, rozwiązania wbudowane i programowanie komponentów. Nowe technologie logistyczne i infrastruktura, w które zainwestował Arrow, mają pomóc klientom i dostawcom w poprawie czasu wprowadzania produktów na rynek, a także poprawić jakość usług.

Jak wskazuje Arrow, Venlo, położone na granicy Holandii z Niemcami, jest jednym z najważniejszych węzłów logistycznych w Europie. Arrow zbudował tam swój pierwszy obiekt w 1999 roku, a nowy ośrodek znajduje się w pobliżu.

– Cieszymy się, że możemy uruchomić ten nowy europejski ośrodek. Arrow angażuje się w działalność w regionie Venlo i w rozwój tutejszego zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników – komentuje Chuck Kostalnick, starszy wiceprezes i dyrektor ds. łańcucha dostaw w Arrow Electronics.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 28 2024 11:54 V22.3.46-1