reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ZF
Przemysł elektroniczny |

ZF uruchamia rozbudowany zakład w Hyderabadzie

ZF umacnia pozycję w Indiach, uruchamiając rozbudowany zakład w Hyderabadzie. To kolejny krok w planie firmy, aby w niedalekiej przyszłości zatrudniać aż 5000 inżynierów.

ZF Tech Center India otworzyło swój pierwszy zakład w Hyderabadzie w 2017 roku i od tego czasu stale rozwija kadrę, podwajając liczbę pracowników w ciągu ostatnich dwóch lat.

Nowy obiekt o powierzchni ponad 27 tys. m kw. jest uważany za największe centrum oprogramowania Grupy ZF i ma kluczowe znaczenie w kontekście poszukiwania talentów w dziedzinach technologii e-mobilności, ADAS, zintegrowanego bezpieczeństwa i kontroli ruchu pojazdu oraz cyfryzacji.

Ośrodek w Hyderabadzie skupi się na poszukiwaniu i rozwoju talentów w kluczowych obszarach technologicznych zastosowań sztucznej inteligencji, data science i cyfryzacji, z silnym naciskiem na rozwój technologii cyfrowych bliźniaków i symulacji, cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa funkcjonalnego.

Inne kluczowe kompetencje mają obejmować rozwój produktów, w tym inżynierię systemów i zarządzanie projektami, a także różne zaawansowane projekty inżynieryjne np. w dziedzinie autonomicznej jazdy.

– Jako ZF zawsze wierzyliśmy, że nasza przyszła technologia motoryzacyjna zmieni życie w pozytywny sposób. ZF przyczyni się do tego, że pojazdy będą szybsze, czystsze, wydajne i bardziej ekologiczne, a co więcej wesprze realizację strategii „Wizji Zero” na rzecz bezpieczniejszej mobilności – komentuje Suresh KV, prezes i dyrektor regionalny ZF w Indiach.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama