reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Marvell Technology Group
Przemysł elektroniczny |

Marvell rozwija działalność w Kanadzie

Półprzewodnikowy specjalista Marvell Technology zamierza wzmocnić swoją obecność w Ottawie, Toronto i Vancouver.

Marvell dodał w tym roku ponad 120 nowych pracowników do zespołu Marvell Canada, aby wspierać stały wzrost i skalę globalnych operacji. Według firmy Kanada jest rynkiem o rosnącym znaczeniu strategicznym, ponieważ Marvell nadal „rozwija pozycję lidera w dziedzinie krzemowych rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem chmury”.

– Rosnąca obecność Marvell w Kanadzie zwiększa nasze zaangażowanie w zatrudnianie najlepszych talentów w dziedzinie półprzewodników w głównych ośrodkach na całym świecie – komentuje   Matt Murphy, prezes i dyrektor generalny Marvell, dodając, że Kanada stała się centrum technologii i innowacji, z rosnącą pulą talentów w dziedzinie półprzewodników.

Inżynierowie Marvell w Ottawie, Toronto i Vancouver pracują nad rozwojem krytycznych technologii i rozwiązań półprzewodnikowych dla rynków końcowych, w tym chmury, 5G i motoryzacji. Kompetencje tamtejszych zespołów obejmują m.in. obszary oprogramowania, scalonych układów cyfrowych, analogowych i z sygnałem mieszanym.

Marvell mówi, że w nadchodzących miesiącach firma planuje nawiązać bliższe relacje z wiodącymi kanadyjskimi instytucjami akademickimi, w tym z University of Toronto, Carleton University i University of Waterloo. Co więcej, w roku 2023 firma zamierza pozyskać osiem kolejnych uniwersytetów jako partnerów. 
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama