reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Scanfil
Przemysł elektroniczny |

Scanfil partnerem produkcyjnym Jenoptik

Jenoptik wybrał firmę Scanfil jako jednego z partnerów produkcyjnych w zakresie prototypowania, PCBA, montażu końcowego, projektowania produktów i rozwoju.

Współpraca Jenoptika ze Scanfilem rozpoczęła się od prototypowania i małych serii wraz z usługami projektowania i rozwoju. Scanfil obsługuje Jenoptika z wielu lokalizacji w Europie: Wutha w Niemczech, Malmö i Åtvidaberg w Szwecji oraz z Sieradza w Polsce.

Jak podkreśla Scanfil, partnerstwo z Jenoptikiem jest niezwykle interesujące. Niemieckie przedsiębiorstwo szybko rozwija się w dziedzinie fotoniki i ma bardzo dobre perspektywy.

– Rozwój w Europie Środkowej jest jednym ze strategicznych celów wzrostu Scanfil, a pozyskiwanie nowych klientów jest kluczem do sukcesu – czytamy w komunikacie Scanfila.

Jenoptik to globalny specjalista w technologiach fotoniki z siedzibą główną w Jenie w Niemczech. Dwa główne działy firmy to Advanced Photonic Solutions oraz Smart Mobility Solutions..

Oprócz kilku głównych zakładów w Niemczech, Jenoptik jest obecny w Europie, USA i regionie Azji i Pacyfiku. Przychody z działalności kontynuowanej za 2021 rok wyniosły 750,7 mln EUR (+22% r/r).


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama