reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Flex
Przemysł elektroniczny |

Flex inwestuje w produkcję dla motoryzacji w Meksyku

Flex buduje w Jalisco w Meksyku nowy zakład, który będzie służył jako strategiczne regionalne centrum produkcji dla branży motoryzacyjnej.

Flex ogłosił, że rozszerza działalność w branży motoryzacyjnej w Jalisco w Meksyku. Firma buduje nowoczesny zakład o powierzchni 145 000 stóp kwadratowych (ok. 13 tys. m kw.), gdzie wyprodukuje zaawansowane komponenty elektroniczne, które przyspieszą nadejście ery pojazdów elektrycznych i autonomicznych – informuje firma w komunikacie.

– Innowacyjne i niezawodne technologie elektroniczne są niezbędnymi składnikami zapoczątkowującymi nową generację mobilności. Nasz zakład w Guadalajara zapewnia zaawansowane możliwości produkcyjne, solidny łańcuch dostaw o globalnym zasięgu oraz wiedzę techniczną niezbędną, by zapewnić najwyższą wartość klientom z branży motoryzacyjnej, którzy dążą do realizacji celów w obszarach autonomicznej i zelektryfikowanej przyszłości – komentuje Rodrigo DallOglio, Head of Operations for LatAm.

Flex to dostawca usług produkcyjnych, a także projektowania i logistyki, dla zróżnicowanej bazy klientów. Firma działa w 30 krajach i zatrudnia około 200 tys. pracowników.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama