reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© holo4labs
Przemysł elektroniczny |

Holo4Labs nawiązuje współpracę z LabVantage Solutions

Do oferty sprzedaży amerykańskiej firmy trafi polska innowacja od Holo4Labs, która umożliwia laboratoriom pracę w świecie Mixed Reality.

Holo4Labs, spółka należąca do Grupy TenderHut, podpisała umowę o globalnej współpracy z LabVantage Solutions, jednym z największych na świecie dostawców laboratoryjnego oprogramowania informatycznego.

Rozwiązanie opracowane przez Holo4Labs umożliwi klientom LabVantage digitalizację procesów laboratoryjnych poprzez zastosowanie mieszanej rzeczywistości przy użyciu najnowszej generacji gogli HoloLens, a także integrację z oprogramowaniem LabVantage LIMS (Laboratory Information Management System).

Rozwiązania Holo4Labs będą sprzedawane za pośrednictwem globalnej sieci sprzedaży LabVantage na terenie 36 krajów. Ponadto obie firmy uzgodniły współpracę w zakresie prac rozwojowych, w tym integracji swoich produktów.

Jak wskazują twórcy technologii, rozwiązanie Holo4Labs umożliwia m.in. digitalizację pracy laboranta, oszczędność czasu i zwiększenie bezpieczeństwa pracy. Dzięki oprogramowaniu Holo4Labs możliwe jest również odejście od papierowych notatek i analogowych procedur na rzecz wirtualnego wsparcia procesu badawczego, co bezpośrednio zmniejsza ryzyko błędów. Informacje w postaci hologramów wyświetlane są za pomocą gogli Microsoft HoloLens 2, czyli przed oczami badacza. To rozwiązanie "uwalnia laboranta" od myszy i klawiatury, pozwalając mu skupić się na prowadzeniu procedury badawczej – wyjaśnia firma.

– Umowa partnerska z LabVantage, to ważny krok w rozwoju Holo4Labs na globalnych rynkach. Posiadamy innowację o ogromnym potencjale, która została dostrzeżona i doceniona przez LabVantage – firmę działającą na światowym rynku oprogramowania laboratoryjnego od ponad 40 lat. Oferując wspólnie rozwiązania, możemy stać się częścią drugiej, globalnej fali cyfrowej transformacji w laboratoriach, opartej na technologiach rzeczywistości mieszanej – komentuje Przemysław Budnicki, CEO Holo4Labs.

– Oficjalne ogłoszenie partnerstwa jest ważnym krokiem w naszej relacji z Holo4Labs. Sposób, w jaki ich oprogramowanie wspiera pracę laboratoriów, idealnie pasuje do naszego podejścia związanego z tworzeniem oprogramowania laboratoryjnego, w tym pomysłów na digitalizację procesów i procedur badawczych. Łącząc siły w zakresie rozwoju, sprzedaży i integracji wspólnych rozwiązań tworzymy unikalną ofertę pozwalającą naszym klientom na korzystanie z zaawansowanych systemów LIMS wspartych technologią mieszanej rzeczywistości – mówi Mikael Hagstroem, CEO LabVantage Solutions.  


LabVantage Solutions, Inc. to globalny dostawca informatyki laboratoryjnej. LabVantage oferuje kompleksowe portfolio produktów i usług, które umożliwiają klientom poprawę jakości, prowadzenie szczegółowej dokumentacji i przestrzeganie wymogów prawnych. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama