reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TE Connectivity
Przemysł elektroniczny |

TE Connectivity przejmuje Kemtron

TE wzmacnia obszar związany z interferencjami i ekranowaniem zakłóceń przejmując brytyjska firmę Kemtron, w tym jej francuską spółkę zależną – Kemtron Sarl.

 

– Przejęcie Kemtron przez TE łączności zapewni przyszłość firmie i jej pracownikom, a dzięki wsparciu światowego lidera w branży elektronicznej będziemy w stanie opracować innowacyjne nowe produkty i materiały, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów – komentuje David Wall, prezes Kemtron.

Kemtron działa w dziedzinie ekranowania RFI/EMI od 1980 roku. Obecnie firma współpracuje z klientami w ponad 35 krajach na całym świecie poprzez sieć agentów i dystrybutorów.

Zakład Kemtron znajduje się w Essex w Wielkiej Brytanii, wytwarzane są tam zarówno krótkoseryjne rozwiązania na zamówienie, jak i standardowe produkty w dużych ilościach.

Przejęcie Kemtron wzmacnia możliwości i rozwiązania projektowe TE dla klientów, którzy muszą spełnić wymagania przepisów EMC i ekranowania RFI/EMI na tradycyjnych rynkach, a także w rozwijających się sektorach pojazdów elektrycznych, 5G, IoT i energii odnawialnej – informuje firma w komunikacie.

– Cieszę się, że mogę powitać Kemtron Ltd. w TE. Łącząc doświadczenie TE w zakresie przewodów termokurczliwych, skalę produkcyjną i dystrybucję z reputacją Kemtron Ltd. w zakresie dostarczania wysokiej jakości i wiodących na rynku rozwiązań EMI/RFI, możemy znacznie zwiększyć wartość, jaką stanowimy dla naszych klientów. Wynikający z tego rozwój możliwości w zakresie materiałoznawstwa i inżynierii stanowi ważny kamień milowy w naszej strategicznej wizji ekspansji na tych krytycznych rynkach ekranów i uszczelnień EMC – mówi Nick Jones, wiceprezes i dyrektor generalny działu Performance Materials firmy TE.

Wartość transakcji nie została podana do wiadomości publicznej.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 11 2024 07:39 V22.4.25-1
reklama
reklama