reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Hamamatsu Photonics inwestuje w NLM Photonics

Firmy podkreślają, że łączy je wspólna wizja dotycząca przyszłości technologii elektrooptycznych, a w nadchodzących latach fotonika odmieni informatykę, komunikację i branżę czujników.

Hamamatsu Photonics dokonało strategicznej inwestycji w NLM Photonics. Warunki finansowe nie zostały podane do wiadomości publicznej.

– Technologie i zasoby, którymi dysponuje Hamamatsu przyspieszą obecne wysiłki NLM Photonics i wzmocnią zasoby finansowe i intelektualne gromadzone w celu wsparcia naszych planów rozwoju – mówi David Sparks, wiceprezes ds. rozwoju korporacyjnego w NLM Photonics.

– Hamamatsu zdaje sobie sprawę, że postęp w fotonice jest potrzebny, aby nadążyć za szybko rosnącymi potrzebami w obszarach przetwarzania danych i czujników. Wierzymy, że zespół i technologia NLM odegrają w tym procesie ważną rolę i cieszymy się, że możemy przyspieszyć ich postęp dzięki tej inwestycji – komentuje Akira Hiruma, prezes i dyrektor generalny Hamamatsu Photonics KK.


NLM Photonics, z siedzibami w Seulu i Paryżu, opracowuje rozwiązania elektrooptyczne i fotoniczne na potrzeby sieciowe, przetwarzania i wykrywania.

Hamamatsu Photonics specjalizuje się w technologiach fotonicznych. Filozofia firmy kładzie nacisk na rozwój fotoniki poprzez szeroko zakrojone badania, a jej produkty przeznaczone są do różnorodnych zastosowań, w tym sprzętu analitycznego, przemysłowego i medycznego. 
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama