reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nomadsoul1 dreamstime.com
Przemysł elektroniczny |

El-Cab z certyfikatem motoryzacyjnym

El-Cab w maju uzyskał certyfikat IATF 16949:2016 dla zakładu produkcyjnego w Bolechowie w zakresie „Produkcji i montażu wiązek kablowych oraz kompletnych elementów systemów wyposażenia”.

– Jesteśmy dumni z uzyskania tego certyfikatu. Jest to dla nas wyróżnienie, które potwierdza wartość naszych starań, jakość wytwarzanych produktów oraz zaangażowanie wszystkich pracowników. Głównym założeniem tego standardu jest doskonalenie procesu produkcji naszych wyrobów. Otrzymując certyfikat, wykazaliśmy, że wewnętrzne standardy jakości stosowane w El-Cab spełniają najwyższe kryteria określane przez producentów w odniesieniu do bezpieczeństwa i jakości naszych produktów – mówi Paweł Kaczalski, prezes zarządu El-Cab Sp. z o.o.

Norma IATF 16949 jest powszechnie stosowana w przemyśle motoryzacyjnym. IATF 16946 opiera się na ISO 9001 oraz krajowych standardach jakości w przemyśle motoryzacyjnym i może być łatwo zintegrowany z innymi standardami systemów zarządzania.

El-Cab działa na rynku od 1996 roku w trzech głównych obszarach:

  • produkcji – elementy wyposażenia pojazdów użytkowych jak wiązki kablowe, tablice sterowania elektrycznego i inne komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego, morskiego i kolejnictwa, zarówno produkcja seryjna, jak i prototypowa,
  • sprzedaży – firma jest dystrybutorem towarów a także całych systemów znanych zachodnich producentów, są to m.in. komponenty do wyposażania autobusów, pojazdów szynowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych, pojazdów specjalnych oraz wojskowych, a także jednostek pływających,
  • usług serwisowych i doradztwa technicznego w zakresie oferowanych produktów i towarów handlowych.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama