reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Incap
Przemysł elektroniczny |

Incap inwestuje w maszyny na Słowacji

Dostawca usług EMS firma Incap niedawno wdrożyła do produkcji maszynę do lutowania selektywnego oraz unowocześnioną linię SMT w fabryce w Namiestowie na Słowacji.

Incap Slovakia zainwestował 1,4 mln EUR w wymianę jednej z istniejących linii SMT i dodanie do wyposażenia fabryki nowej maszyny do lutowania selektywnego. Jak informuje dyrektor zarządzający Incap Slovakia Miroslav Michalik (na zdjęciu powyżej), inwestycja realizowana jest w modelu wynajmu operacyjnego. Nowe maszyny już pracują, a ich oficjalne uruchomienie miało miejsce 29 kwietnia 2022 roku.

– Nasza szeroka gama produktów i różnorodność projektów klientów wymagają zapewnienia dużej elastyczności przy ciągłym zwiększaniu zdolności produkcyjnych i utrzymaniu najwyższej jakości. Dlatego model wynajmu pasuje do naszej fabryki, ponieważ w ten sposób możemy zaoferować klientom szybkie i wartościowe usługi przy zachowaniu przewagi konkurencyjnej – komentuje Miroslav Michalik.

Dyrektor zarządzający Incap Slovakia dodaje, że dzięki tym ulepszeniom firma robi krok, aby przygotować się na Przemysł 4.0, który będzie napędzał wydajność i poprawę jakości produktów.

– Dzięki unowocześnieniu naszej linii zwiększamy wydajność z 20 000 do 50 000 komponentów na godzinę – mówi Miroslav Michalik.

Nowa linia SMT oraz maszyna do lutowania selektywnego zostały dostarczone do Incap Slovakia przez SMT Renting.

Incap w podobnym modelu zmodernizuje również zakład w Estonii, o czym informowaliśmy w ubiegłym tygodniu.


 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama