reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© VersaBox
Przemysł elektroniczny |

Współpraca VersaBox i ESA logistika w ramach Hubu Innowacji

W kwietniu ESA logistika oraz producent technologii autonomicznych robotów mobilnych i autonomicznych wózków widłowych VersaBox SA podpisali list intencyjny dotyczący współpracy.

– Wykraczając poza konwencjonalnie rozumianą logistykę, wprowadzimy innowacje w przyszłość biznesu i styl życia ludzi. Taką obietnicę składa wszystkim swoim partnerom i nie tylko grupa Hitachi Transport System, której częścią jest międzynarodowy operator logistyczny ESA logistika – czytamy w komunikacie.

Z kolei Łukasz Dziewanowski, dyrektor zarządzający ESA logistika w Polsce, dodaje, że współpraca to naturalny efekt poszukiwania przez ESA logistika innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają zwiększać efektywność operacji. Firma, jako integrator, chce bowiem rozwijać i wdrażać nowoczesne technologie w branży TSL.

– Jako producent cyfrowego systemu transportowego opartego na technologii autonomicznych pojazdów, doceniamy perspektywę rozwijania technologii „na żywo” w ramach funkcjonowania w konkretnej lokalizacji. Nasz partner natomiast zyskuje możliwość wzbogacenia swojej oferty o nowoczesne rozwiązania i zastosowania naszego systemu w intralogistyce – zaznacza Jacek Królik prezes zarządu VersaBox SA.  


VersaBox jest producentem inteligentnych robotów, tworzącym rozwiązania dla firm produkcyjnych i logistycznych przechodzących cyfrową transformację. Dostarcza platformę inteligentnej intralogistyki opartą na autonomicznych robotach mobilnych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama