reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SMAY
Przemysł elektroniczny |

SMAY już oficjalnie w nowej siedzibie

W piątek 27 maja 2022 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy SMAY w Podłężu, niedaleko Niepołomic, w tym obiektu produkcyjno-magazynowego.

– W wydarzeniu wzięło udział ponad 400 gości z 15 krajów. Gośćmi uroczystości byli właściciele i prezesi firm budowlanych, a także architekci i projektanci. Otwarcie zostało poprzedzone przemówieniami właścicieli oraz zarządu, którzy zaprezentowali fundamentalną misję firmy Ventilation Safety of Tomorrow. Today – czytamy w komunikacie firmy.

Oficjalnie już otwarta siedziba SMAY to zakład produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 18 500 m kw., wraz z laboratorium badawczo-rozwojowym oraz 4 kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni 4 500 m kw., a także budynek socjalny o pow. 1 850 m kw. Całkowita powierzchnia zabudowy to ponad 21,4 tys. m kw.

Jak podkreśla firma, nowy zakład produkcyjny wykorzystuje rozwiązania technologiczne zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Nowoczesne technologie wspierają też komfort i zdrowie pracowników i gości, w tym system iFlow, czyli ekologiczny system wentylacji dostosowujący się do zmiennych potrzeb użytkowników i zajętości pomieszczeń, a także fotowoltaika i inne energooszczędne rozwiązania, które wspierają niską emisję budynku.

Grupa SMAY od ponad 32 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Firma jest obecna na 25 rynkach.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1