reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Cardo Systems
Przemysł elektroniczny |

Jabil wyprodukuje dla Cardo

Dostawca usług EMS Jabil nawiązał współpracę produkcyjną z Cardo Systems – firmą oferującą bezprzewodowe systemy komunikacji i rozrywki dla motocyklistów.

Partnerstwo umożliwia Cardo dostarczanie ponad miliona urządzeń rocznie do klientów w ponad 100 krajach – czytamy w komunikacie.

Jabil podkreśla, że doświadczenie firmy w zakresie akustyki zwiększyło wydajność produkcji i zapewniło wysoką wierność dźwięku. Jabil pomógł również Cardo Systems w przejściu na produkcję masową, zmniejszając liczbę jednostek magazynowych (SKU) z setek do dziesiątek przy jednoczesnym zmniejszeniu liczby zleconych zmian technicznych (Engineering Change Notices – ECN), które mogą spowolnić produkcję i zwiększyć koszty.

Od momentu powstania w 2004 roku Cardo Systems zapewnia komunikację motocyklową z łącznością Bluetooth, technologią mesh, funkcjami tłumienia wiatru i kontrolą języka naturalnego. Firma oferuje też systemy dla rowerzystów, narciarzy czy snowboardzistów.

Ponieważ Europa stanowi największy rynek Cardo, jej produkty są wytwarzane w zakładzie Jabil na Ukrainie, co minimalizuje czas realizacji.

– W ciągu ostatnich pięciu lat odnotowywaliśmy pięciokrotny wzrost rok do roku. Trudno to zrobić, chyba że masz kogoś takiego jak Jabil, który pozwala ci na rozwój tak szybki, jak tylko to możliwe – komentuje Shlomo Ehrlich, wiceprezes ds. operacyjnych w Cardo Systems.

Jabil współpracuje z Cardo System nad projektami, które pomogą firmie wejść na nowe rynki i znacznie zwiększyć działalność. Celem jest rozszerzenie zasięgu produktów Cardo w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji i Ameryce Łacińskiej. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-2