reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny |

DGT dostarczyło konsole dyspozytorskie dla SWD PRM

Firma DGT dostarczyła do Urzędów Wojewódzkich 86 sztuk nowych konsol dyspozytorkich DGT 5810-11, które są komponentami Podsystemu Zintegrowanej Łączności (PZŁ) SWD PRM, wykorzystywanymi przez dyspozytorów medycznych.

Konsole dyspozytorskie typ B, są większe od obecnie wykorzystywanych przez dyspozytorów i przygotowują infrastrukturę PZŁ SWD PRM do obsługi zintegrowanej z PZŁ SWD PRM łączności radiowej w aplikacji DGT DCA.

Dostawy sprzętu były realizowane przez firmę DGT Sp. z o. o. ze Straszyna, wyłonioną jako wykonawca w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, przeprowadzonego przez Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia – czytamy w komunikacie Krajowego Centrum Monitorowania Ratownictwa Medycznego.

DGT Spółka z o.o. jest polskim producentem i dostawcą systemów teleinformatycznych, działającym od 1991 roku. DGT oferuje m.in. zintegrowane systemy łączności dyspozytorskiej, systemy łączności głosowej, urządzenia i systemy teleinformatyczne, a także urządzenia należące do kategorii internetu rzeczy (m.in. routery i modemy), przeznaczone do przemysłowej transmisji danych, które są stosowane głównie w telemetrii i telesterowaniu (smart grids).

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-1