reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny |

Powstało IPC Europe

Stowarzyszenie branżowe IPC, chcąc zapewnić lepsze wsparcie swoim europejskim członkom, utworzyło IPC Electronics Europe GmbH.

Filia została oficjalnie zarejestrowana w Niemczech 4 maja 2022 roku i będzie działała z siedzibą główną w centrum Monachium.

– Chociaż jesteśmy aktywnie zaangażowani i odnosimy sukcesy w Europie od ponad 30 lat, posiadanie tutaj podmiotu prawnego zwiększa naszą zdolność do obsługi regionalnego przemysłu elektronicznego śmielej i z nową energią – mówi John W. Mitchell, prezes i dyrektor generalny IPC.

IPC zapowiada plany zwiększenia personelu w Europie, oprócz Francisco Fourcade, który dołączył do IPC w kwietniu jako kierownik ds. standardów elektroniki. Organizacja w ciągu najbliższych 18 miesięcy zamierza dołączać nowe osoby do zespołów ds. certyfikacji, marketingu i analizy branżowej.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani perspektywą aktywnego uczestnictwa w znaczących konsorcjach i grupach roboczych w UE, aby pomóc w opracowywaniu nowych standardów, rozwiązań edukacyjnych i rzeczniczych, które będą kluczowe w przekształcaniu fabryk przyszłości na kontynencie – dodaje Sanjay Huprikar, prezes IPC w Europie i Azji Południowej.

IPC to globalne stowarzyszenie, które wspiera producentów OEM, EMS, producentów PCB, kabli i wiązek oraz dostawców z branży elektronicznej, dostarczając m.in. obowiązujące globalnie standardy.

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-1