reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SelfMaker Przemysł elektroniczny |

SelfMaker uruchomi showroom w Maladze

Producent urządzeń samoobsługowych, który ma w Maladze swoje biuro sprzedaży już w czerwcu będzie miał tam też pełnoprawny showroom – poinformowała firma.

Jak wskazuje SelfMaker w komunikacie, Malaga z roku na rok coraz bardziej dojrzewa do miana „hiszpańskiej Doliny Krzemowej”, ponieważ przyciąga kolejne firmy technologiczne z całego świata – wiele amerykańskich oraz azjatyckich przedsiębiorstw decyduje się na utworzenie swoich europejskich oddziałów właśnie w tym mieście, a w rezultacie, obecność przedstawicieli wszystkich branż daje ogromne możliwości nawiązywania bliskiej współpracy biznesowej.

SelfMaker przywołuje tu przykład Google, które ostatnio wybrało Malagę jako lokację dla centrum cyberbezpieczeństwa. Głównym inwestorem i jednocześnie rezydentem nowego centrum jest należąca do Google spółka VirusTotal, zatrudniająca 40 pracowników i będąca w posiadaniu największych baz danych dotyczących bezpieczeństwa w cyfrowym świecie.

SelfMaker przygotowuje się właśnie do oficjalnego otwarcia pełnoprawnego showroomu z funkcjonalnymi wersjami wszystkich najważniejszych urządzeń. Wydarzenie odbędzie się zaraz po targach Digital Enterprise Show 2022 (14-16 czerwca), w których firma bierze udział.

SelfMaker to spółka technologiczna projektująca i budująca multifunkcyjne urządzenia samoobsługowe, narzędzia integracyjne oraz oprogramowanie. Opracowywane przez firmę kioski samoobsługowe wspierają procesy obsługi klientów w różnych gałęziach przemysłu, takich jak: sprzedaż detaliczna, restauracje, recepcje, bankowość, transport zbiorowy.

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-1