reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TME Biznes |

Potencjometry Tocos i przełączniki Crouzet w ofercie TME

W ostatnim tygodniu dystrybutor komponentów elektronicznych z siedzibą główną w Łodzi poinformował o rozszerzeniu oferty o produkty firm Crouzet i Tocos.

Ofertę elementów biernych TME uzupełniły potencjometry osiowe i montażowe japońskiej marki Tocos. Komponenty Tocos znajdują zastosowanie w przemyśle, transporcie, sprzęcie medycznym czy elektronice użytkowej.

– Firma powstała pod koniec lat 50. XX wieku, a nazwa marki łączy w sobie dwa elementy budujące jej tożsamość – Tokio i kosmos, a więc źródło i miejsce powstania firmy oraz jej cel – globalną, harmonijną ekspansję – pisze TME w komunikacie.

Kilka dni temu TME poinformowało, że do katalogu firmy dołączyły produkty. Jest to marka obecna na rynku już od ponad 100 lat, a jej oferta obejmuje szeroki wybór przełączników, mikroprzełączników i przekaźników, a także czujniki, silniki elektryczne oraz wiele innych elementów automatyki. Produkty Crouzet znajdują zastosowanie także w najbardziej wymagających aplikacjach w branży lotniczej, transportowej, energetycznej czy szeroko pojętym przemyśle.
 

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-1