reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ICAPE Group
PCB |

Nowe biuro ICAPE Group we Francji

Francuski dostawca PCB kontynuuje rozwój otwierając nowe biuro w Lyonie przeznaczone do obsługi struktur IDELEC-ICAPE i ICAPE Group.

ICAPE Group podkreśla, że od początku działalności firma stawiała na bliskość klientów, aby zapewnić odpowiednie wsparcie. Dlatego od 1999 roku grupa jest obecna w wielu krajach na całym świecie: na kontynencie europejskim, amerykańskim i azjatyckim otwarto 26 jednostek biznesowych.

Od czasu przejęcia IDELEC w 2021 r. ICAPE Group ma siedzibę w regionie Rodan-Alpy, czyli w bardzo dynamicznej lokalizacji dla europejskiego i francuskiego przemysłu elektronicznego. Grupa ICAPE, wraz z otwarciem nowej struktury, uruchomiła niedawno nową siedzibę, która skupia zespół IDELEC-ICAPE pracujący wcześniej w Annecy oraz część ICAPE Group, która wcześniej pracowała w centrali regionu paryskiego.

ICAPE Group zatrudnia obecnie 100 pracowników w całej Francji. Nowe biuro dostawcy PCB znajduje się w centrum biznesowym Lyonu. Pomieszczenia zajmujące 170 m kw. przeznaczone są na potrzeby zarządzania, hostingu i przyjmowania klientów – pisze firma w komunikacie.


 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-2