reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© CN Rood
Biznes |

Przejęcie na europejskim rynku dystrybucji T&M

CN Rood, specjalista w dziedzinie aparatury kontrolno-pomiarowej, umacnia pozycję w krajach Beneluksu i Skandynawii, kupując dostawcę tego sprzętu – ABtronix.

ABtronix z siedzibą w Bredzie w Holandii reprezentuje dziesięciu dostawców urządzeń testowych i pomiarowych z krajów Beneluksu. Firma ma silną pozycję w testowaniu wibracji, a także m.in. w kalibracjach i testowaniu magistrali CAN dla rynku motoryzacyjnego. ABtronix dostarcza produkty, prowadzi szkolenia oraz oferuje usługi i wsparcie.

– Produkty ABtronix są doskonałym uzupełnieniem naszego portfolio. Dobrym przykładem są wytrząsarki hydrauliczne i elektromechaniczne. Łącząc te wytrząsarki z naszymi czujnikami i rozwiązaniami do akwizycji danych, jesteśmy teraz w stanie dostarczają gotowe instalacje – mówi Benny Polleunis, dyrektor generalny CN Rood.

Benny Polleunis informuje, że CN Rood przejmuje cały personel i biuro w Bredzie, a właściciel Abtronix Ad Bastiaanssen pozostanie zaangażowany w dzialalność firmy do końca 2023 roku.

– Chcemy również rozszerzyć istniejący zespół ABtronix w obszarze sprzedaży i serwisu Klienci początkowo nie zauważą dużego przejęcia, ale z czasem z pewnością poznają również komplementarne produkty CN Rood – dodaje dyrektor generalny CN Rood.

Założona w 1938 roku holenderska firma CN Rood dostarcza produkty i usługi z zakresu aparatury kontrolno-pomiarowej, począwszy od sprzętu do testowania dla komunikacji i ogólnych przyrządów testowych i pomiarowych po sprzęt do akwizycji danych i automatyzacji logistyki, uzupełnionych o doradztwo, szkolenia i rozwiązania „pod klucz” CN Rood ma siedziby w Holandii, Belgii, Luksemburgu i Skandynawii. Zatrudnia ponad czterdzieści osób.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1