reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Marvell Technology Group
Biznes |

Marvell kupuje Tanzanite

Marvell ogłosił przejęcie Tanzanite Silicon Solutions – firmy zajmującej się rozwojem technologii Compute Express Link (CXL).

Specjalistyczna wiedza Tanzanite w zakresie technologii CXL pomoże firmie Marvell w rozwoju pełnej infrastruktury chmurowej. CXL jest integralną częścią portfolio centrum danych firmy w zakresie obliczeń, elektrooptyki, sieci, bezpieczeństwa i pamięci masowych – pisze Marvell w komunikacie. CXL to otwarty standard szybkiej wymiany danych pomiędzy chipami (CPU, akceleratory i pamięci).

Marvell wskazuje, że korzyści z CXL obejmują elastyczność infrastruktury, która umożliwia natychmiastowe przydzielanie zasobów w sposób dostosowany do obciążenia, co skutkuje lepszym wykorzystaniem i niższym całkowitym kosztem posiadania (TCO).

– Wierzymy, że CXL zmieni zasady gry, umożliwiając optymalne wykorzystanie zasobów w centrach danych – komentuje Dan Christian wiceprezes wykonawczy Storage Products Group, Marvell.

Zamknięcie transakcji planowane jest na drugi kwartał bieżącego roku podatkowego i podlega spełnieniu zwyczajowych warunków zamknięcia, w tym zatwierdzeniu przez akcjonariuszy Tanzanite.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1