reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Fluke
Przemysł elektroniczny |

Fluke otwiera nową europejską centralę

Firma Fluke, producent narzędzi testowych i pomiarowych oraz oprogramowania, oficjalnie otworzyła nową europejską centralę w Eindhoven w Holandii.

W siedzibie znajduje się centrum obsługi klienta o powierzchni 400 m kw., w którym firma może zademonstrować swoje produkty i prowadzić szkolenia. Centrum służy pracownikom Fluke z siedmiu różnych lokalizacji w całej Holandii.

– Chcieliśmy, aby klienci mogli skorzystać z naszych narzędzi w środowisku jak najbardziej zbliżonym do rzeczywistości, aby pokazać, gdzie i w jaki sposób są używane nasze produkty oraz zapewnić możliwość prowadzenia szkoleń – komentuje Eric van Riet, kierownik ds. wsparcia strategicznego i szkoleń w firmie Fluke.

Fluke w nowym centrum zasymulował poszczególne środowiska, w których używane są narzędzia firmy: od zminiaturyzowanych podstacji elektrycznych, po małe fabryki.

– Najlepszym sposobem oferowania szkolenia jest robienie tego w praktycznym środowisku. Jeśli klienci nie mogą przybyć osobiście, możemy nagrać filmy demonstracyjne, aby pokazać to co najlepsze, jeśli chodzi o nasz sprzęt. To działa. Nasi klienci to uwielbiają – wyjaśnia Eric van Riet.

Przygotowane przez Fluke środowiska do prezentacji produktów firmy obejmują małą fabrykę, wyspę przemysłową wyposażoną w napędzaną silnikiem pompę tłoczącą wodę w obiegu zamkniętym oraz tradycyjne centrum danych. Jest też zminiaturyzowana podstacja wysokiego napięcia wraz ze skomplikowanymi modelami wydrukowanymi w skali 3D i cewką tesli do symulacji wyładowań niezupełnych. W nowym centrum znajduje się też warsztat elektryczny zawierający ogniwo słoneczne ze stacjonarną baterią.


Firma Fluke, należąca w całości do koncernu Fortive Corporation, jest międzynarodową korporacją z siedzibą główną w Everett w stanie Waszyngton w Stanach Zjednoczonych. Centra produkcyjne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Azji i Holandii. Filie zajmujące się sprzedażą i serwisem mają swoje siedziby: w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Fluke Corporation zatrudnia około 2400 osób i współpracuje z siecią autoryzowanych dystrybutorów oraz przedstawicieli na terenie ponad 100 krajów.

Od momentu powstania w 1948 roku, firma Fluke uczestniczyła w rozwoju nowych technologii, oferując klientom narzędzia badawcze i diagnostyczne. Przyrządy Fluke znajdują liczne zastosowania: począwszy od instalacji, konserwacji i serwisowania przemysłowych układów elektronicznych, aż po precyzyjne pomiary i kontrolę jakości. Najczęstszymi klientami i użytkownikami są pracownicy techniczni, inżynierowie, metrolodzy, producenci urządzeń medycznych i specjaliści obsługujący sieci komputerowe.
 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1