reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SOLGAZ
Przemysł elektroniczny |

SOLGAZ może samodzielnie produkować wiązki

SOLGAZ zainwestował w park maszynowy, dzięki czemu jest w stanie samodzielnie produkować wiązki przewodów elektrycznych do I, II i III generacji płyt gazowych „gaz pod szkłem”.

SOLGAZ powiększył park maszynowy. W fabryce stanęły m.in. nowe urządzenia do cięcia oraz multimedialne stanowiska montażowe. Celem najnowszej inwestycji polskiego producenta AGD jest jeszcze sprawniejsze tworzenie nowoczesnych i innowacyjnych sprzętów gospodarstwa domowego – czytamy w komunikacie.

Nowe urządzenia pozwolą na automatyczne cięcia i odizolowanie końcówek przewodów do połączeń elektrycznych w płycie gazowej. Firma podkreśla, że dzięki ostatnim zakupom będzie w stanie osiągnąć dodatkowe oszczędności, ponieważ: „precyzyjne dostosowanie parametrów maszyn do potrzebnych ilości komponentów znacząco wpłynie na oszczędności materiałowe, redukując odpady do minimum”.

– Potrzebujemy urządzeń, które pozwolą nam uniezależniać firmę i dostarczać naszym klientom produkty wykonane z najwyższą precyzją i dbałością o każdy szczegół – komentuje prezes firmy SOLGAZ Ireneusz Bartnikowski

Polska firma z branży AGD Solgaz powstała w 2002 roku. Solgaz produkuje ceramiczne płyty gazowe oparte na opatentowanej przez firmę technologii gaz pod szkłem (tzw. „bezpłomieniowe płyty gazowe”) oraz płyty indukcyjne, okapy i piekarniki.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-1