reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

WAMTECHNIK dołącza do PSPA

Assembler systemów bateryjnych WAMTECHNIK dołączył do Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych – PSPA.

– To jedna z największych organizacji branżowych, kreująca rynek elektromobilności, a co za tym idzie rynek bateryjny. Kiedy usłyszeliśmy o tym, że jedną z aktywności stowarzyszenia jest utworzenie Komitetu Bateryjnego, a w jego ramach tematy tak istotne jak m.in. rozporządzenie bateryjne, recykling baterii czy też bezpieczeństwo ich użytkowania, wiedzieliśmy, że jest to miejsce dla nas – pisze WAMTECHNIK w komunikacie.

Wamtechnik sp. z o.o. od ponad 30 lat projektuje i produkuje pakiety akumulatorowe i bateryjne dla urządzeń z każdej branży przemysłu. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze, poczynając od doradztwa w zakresie doboru ogniw, prac projektowych, poprzez badania, testy, etap wdrożeń, proces produkcji, a na kontroli jakości kończąc. Wamtechnik oferuje również usługi z zakresu dystrybucji ogniw wielu znanych marek m.in. marki Saft, Panasonic, LG- Chem, Samsung, SSB, B.B. Battery, Nerbo i wielu innych.

W portfolio produktów znaleźć można baterie i akumulatory w technologiach litowych, litowo-jonowych, alkalicznych, niklowych, kwasowo-ołowiowych.

 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2